فروش ویژه لایسنس اورجینال مایکروسافت ویندوز سرور با تخفیف ویژه

جهت  کسب اطلاعات کامل در مورد انواع لایسنس، شرایط خرید، پشتیبانی و همچنین اطلاعات تکمیلی جهت انتخاب محصول  لطفا این قسمت را به طور کامل مطالعه فرمایید

نحوه خرید به صورت آنلاین :

مراجعه به قسمت فروشگاه سایت شرکت و پرداخت آنلاین هزینه محصول و دریافت محصول در ایمیل (به همراه لینک دانلود نسخه رسمی) در کمتر از ۱۵ دقیقه(محصولاتی که به شکل بسته بندی (جعبه) ارایه می شوند در تهران و اصفهان از طریق تحویل در محل و در شهرستان ها بوسیله پست ویژه یکروزه (هوایی) به طور رایگان ارسال می گردند)

shop-microsoft1

 

معرفی مایکروسافت ویندوز سرور

ویندوز سرور (Windows Server) یک سیستم‌عامل از خانواده مایکروسافت ویندوز و از گروه ویندوز سرور تولید شده از شرکت مایکروسافت و برای سرور است. مهمترین ویژگی این نسخه نسبت به نسخه‌های .قبلی رابط کاربری جدید مترو است.از ویندوز سرور در واقع برای راه اندازی سرویس های مختلف و ارائه آنها به کاربران استفاده میشود
ویندوز ۸٫۱ در واقع یک کلاینت است به معنی اینکه سرویس گیرنده میباشد البته ما در ویندوز ۸ شاهد ورود بعضی سرویسهای خدمات دهنده مثل IIS ویا hyper-v ویا موارد دیگر نیز هستیم اما در کل از ان برای مصارف فردی و به نحوی خانگی استفاده میشود.ویندوز سرور برای مدیریت شبکه های کامپیوتری به صورت متمرکز و با بی نهایت سیستم طراحی شده است و به درد کارهای خانگی نمیخورد. سرویس های آن مانند ,dhcp , dns , iis , file server …. میباشد .
در مورد استفاده سازمانی از ویندوزسرور معمولا” برای کامپیوتر مرکزی از ویندوز سرور و برای کارمندان از ویندوز های کلاینتی که شما انها را با نام هایی مثل windows :XP ,7 ,8 و باقی موارد میشناسید .استفاده میکنند

لایسنس ویندوز سرور ۲۰۱۶ ( Windows Server 2016)

لایسنس ویندوز سرور 2016 اورجینال
Windows Server 2016 (که قبل از این با نام Windows Server vNext شناخته می شد) یک سیستم عامل برای سرورها است که توسط مایکروسافت بعنوان شاخه ای از خانواده Windows NT توسعه داده شده است . این سیستم عامل همزمان با ویندوز ۱۰ توسعه داده شد . اولین نسخه پیشنمایش (Technical Preview) در ۱ اکتبر ۲۰۱۴ به همراه نسخه پیش نمایشی از System Center  رونمایی شد و کاربران در حال تست این نسخه بتا هستند .  نسخه نهایی این سیستم عامل در اوایل سال ۲۰۱۶ برای کاربران عرضه خواهد شد . این سیستم عامل بطور همزمان با ویندوز ۱۰ منتشر نشد که دلیلش عدم عرضه ۳ سیستم عامل بطور همزمان از سوی مایکروسافت بود . به گفته این شرکت قرار است ویندوز سرور ۲۰۱۶ از قابلیت های جدیدتری در مترو خود و پزدازش گر بالایی را به همراه داشته باشد . ویندوز سرور ۲۰۱۶ با هدف رقابت با راهکارهای ارائه شده توسط جبهه‌ی لینوکس پا به عرصه‌ی رقابت خواهد گذاشت. مایکروسافت این نسخه از سیستم‌عامل خود را با شعار قابلیت‌های بیشتر در قبال مصرف کمتر از منابع سخت‌افزاری منتشر کرده است

ویرایش های مختلف لایسنس Windows Server 2012

windows_server_2012_logo

Microsoft Windows server 2012 R2 Essential

برای محیط‌های کوچک یا Small business مناسب می‌باشد.آماده برای سرویس های ابری و در ضمن قابلیت مجازی سازی در آن محدود بوده و محدود به پردازنده است.حداکثر ۲۵ کاربر توانایی استفاده از آن را دارا هستند

Microsoft Windows server 2012 R2 Foudation

در واقع ابتدایی ترین ویندوز سرور است. برای استفاده‌های متداول شبکه‌ها و در محیط‌هایی که تکنولوژی مجازی سازی در آن‌ها استفاده نمی‌شود، پیشنهاد می‌گردد. از این رو برای کسب و کار های کوچک استفاده می شود .این ویندوز تا سقف ۱۵ کاربر را تحت پوشش قرار می دهد و تمام امکانات ویندوز سرورهای دیگر مایکرو سافت به جز حقوق مجازی سازی را داراست. مناسب سرور های کم هزینه است و آن با لایسنس OEM ارایه میشود و خرید آن به صورت فردی امکان پذیر نیست و این مهمترین تفاوت ویندوز زیربنایی مایکروسافت با سایر نسخه های ویندوز سرور است.در مقایسه با ویندوز سرور ۲۰۱۲ Foundation خود امتیازات قابل توجه تری دارد که از آن جمله میتوان به سرعت بالاتر امکان دسترسی بیشتر به فایل های کاری، ظرفیت حافظه بیشتر ، برخورداری از آفیس ۳۶۵ و راهنمای فعال (Active Directory) اشاره کرد.

Microsoft Windows server 2012 R2 Datacenter

مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۲ آر۲ دیتا سنتر به شرکت ها و سازمان های بزرگی پیشنهاد میشود که سرمایه گذاری های سنگینی در زمینه مجازی سازی محیط کار انجام داده اند و میخواهند ابعاد عملیاتی و عملکردی خود را به حداکثر برسانند. با استفاده از ویندوز آر۲ مرکز داده، میتوانید هر تعداد کاربر را که میخواهید به شبکه خود اضافه کنید ، دسترسی ایمنی به کارگران سیار خود داشته باشید و نیز اتصال خودکار به VPN داشته باشید که به کاربرانتان اجازه میدهد فایل های کاری خود را از سرور شرکت به دستگاه های خود سینک کنند.حافظه ای که ویندوز سرور مرکز داده در اختیارتان قرار میدهد عملکرد و دسترسی پذیری بالایی دارد که مناسب با سخت افزارهای استاندارد صنعتی است و با استفاده از آن، سرویس شما همیشه در دسترس خواهد بود. همچنین میتوانید با یک داشبورد واحد در مدیریت سرور، فعالیت های سرورهای چندگانه خود را تحت نظر قرار دهیدو یا دو سرور یا بیشتر را در یک گروه قرار دهید و با استفاده از failover خودکار ، دسترسی پذیری را در شات دان های برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده افزایش دهید.با وجودی که مایکروسافت ویندوز سرور های ۲۰۱۲ خود را سیستم عاملی در محیط کلاد میداند اما این اصلا بدین معنا نیست که سرورهای فیزیکی محل کار را نادیده گرفته است. مایکروسافت ویندوز سرورهای ۲۰۱۲ آر ۲ و به خصوص ویندوز دیتاسنتر پیشرفت های زیادی در زمینه مجازی سازی، دسترسی از راه دور و ابزارهای امنیتی جدید داشته اند.

Microsoft Windows server 2012 R2 standard

همانطور که از اسمش پیداست، یک نسخه ی پایه محسوب می شود. و به طور کلی برای محیط‌هایی که از تکنولوژی مجازی سازی در آن‌ها استفاده نمی‌شود، مناسب می‌باشد.در واقع این نسخه بهینه سازی شده تا اینکه بار کاری زیادی را تحمل کند .

Windows Server 2012 R2

در قلب سیستم عامل های کلاد مایکروسافت، ویندوز سرور به مشتریان کمک میکند تا مرکزداده خود را انتقال داده و از مزایای پیشرفت های فنآوری و امکانات دوگانه جدید کلاد بهره مند شوند و به این طریق مدیریت را آسان کرده ، هزینه ها را کاهش داده و سرعت ارایه خدمات به شرکت را افزایش میدهد. ویندوز سرور ۲۰۱۲ آر۲ طیف وسیعی از امکانات و توانمندی های پیشرفته را در زمینه مجازی سازی سرور، شبکه سازی نرم افزاری، مدیریت سرور، ذخیره سازی، دسترسی و مراقبت های اطلاعاتی، زیرساخت های میزکار مجازی و بسیاری چیزهای دیگر ارایه میکند.این ویندوز سرور یک پایگاه داده و کلاد شرکتی است که قادر است بزرگترین حجم های کاری را اجرا کرده و در عین حال قدرت ریکاوری فوق العاده ای دارد که درصورت قطع برق سیستم از اطلاعات محافظت میکند. این ویندوز زیرساخت های ساده ای احتیاج دارد و با استفاده از سخت افزارهای استاندارد صنعتی میتوان در هزینه و البته زمان صرفه جویی کرد. با کمک ویندوز آر۲ ۲۰۱۲ می توان به سرعت اپلیکیشن ها و وب سایت ها را ساخته، تنظیم کرد و به کار گرفت. همچنین انعطافپذیری این ویندوز ها به گونه ای است که می توان کل حجم کاری را از محل فیزیکی کار به کلاد منتقل کرد. بنابراین ویندوز سرور ۲۰۱۲ در نسخه آر۲ آن دارای امکاناتی است که شما را قادر میسازد تا برنامه مداوم و اجرایی با دوره فعالیت طولانی و امکان ریکاوری درهنگام بروز مشکل داشته باشید.

لایسنس ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 اورجینال

خرید ویندوز سرور 2008، 2012 و 2016

Management: ویندوز سرور دارای یک کنسول مدیریتی قدرتمند و مجتمع است که شما می توانید تمام Role های شبکه را در یک جا (Server Manager) مدیریت کنید. از دیگر امکانات جالب ویندوز سرور server core آن است شما با این توانمندی می توانید ویندوز خود را در حالت مینیمال نصب کنید و بدون رابط گرافیکی(GUI) آن را اجرا کنید.هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که شما با یک کیبورد،صفحه نمایش سیاه و یک خط فرمان کل شبکه تان را مدیریت کنید!! کابران یونیکس،ناول و لینوکس خوب می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنم.! جالب است بدانید در win2k8-R2 از نسخه ی دوم نرم افزار power shell به طور پیش فرض استفاده شده است شما به کمک این نرم افزار قدرت زیادی در خط فرمان این سیستم عامل خواهید داشت و البته بسیار راحت می توانید به اسکریپت نویسی بپردازید.این سیستم عامل در حجم کاری و پردازش های بالا به طور خودکار پردازش ها را کنترل و on یا off می کند و در زمان کاهش بار کاری به پردازش ها سرعت می بخشد این عمل در نهایت منجر به کاهش مصرف برق می گردد که در دیتا سنتر ها تاثیر بسزایی دارد. R2 به گونه ایی توسعه داده می شود که کارهای مدیریتی روزانه و تکراری شما را تشخیص می دهد و آنها را به طور خودکار به کنسول مدیریتی می سپارد و در نهایت شما آسان تر و سریعتر به مدیریت داده ها می پردازید.
Virtualization: با این فناوری سیتم عامل شما تبدیل به ماشین مجازی سازی می شود یعنی اینکه می توانید سیستم عامل ها و نرم افزارهای دیگر را به صورت مجازی روی آن سیستم عامل نصب کنید. پیش از این نرم افزارهای جدا از ویندوز این کار را انجام می دانند، اما با کمک فناوری هایپروایزر(hyper-v) مایکروسافت این فناوری با ویندوز سرور ۲۰۰۸ یکپارچه شد و در سال اخیر پیشرفت هایی چشمگیری در این زمینه حاصل شد و هنوز ادامه دارد. با این فناوری می توانید حداکثر بهره وری از منابع سخت افزاری را داشته باشید و در نهایت کاهش هزینه ها.
Web: ویندوز سرور ۲۰۰۸ از IIS7 برای مدیریت وب سایت ها استفاده می کند یک سیستم کاملا ماجول گرا دارد و شما هر بخش را می توانید جداگانه نصب کنبد و این به کارایی و امنیت سیستم شما کمک خواهد کرد. IIS7 از asp.net و php پشتیبانی می کند و دیگر نیازی به پلت فرم NET. نخواهید داشت. هدف نسخه R2 راحت تر کردن مدیریت پلت فرم های تحت وب و پشتیبانی از نرم افزار های تحت وب می باشد.

مزایای استفاده از نسخه اصلی محصولات مایکروسافت:

۱٫پایداری بیشتر در مقایسه با نسخههای جعلی

۲٫امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات

۳٫امکان دریافت بهروز رسانی ها به صورت واقعی

۴٫پشتیبانی مایکروسافت 

۵٫امکان استفاده همیشگی از جواز ویندوز

۶٫دریافت نرم افزارهای کاربردی از مایکروسافت که نیاز به ویندوز اصل (Windows Genuine) دارند

۷٫توانایی تشخیص و عیب یابی به وسیله مرکز اعمال Action Center

۸٫بدون نیاز به تعویضهای مکرر سیستم عامل نسبت به نمونه کپی

۹٫ افزایش کارایی و سرعت رایانه

windows-orginal

 

وبسایت های مرتبط و منابع: Windows ServerWindows Server 2012Windows Server 2016Microsoft Windows Server