به‌ طور کلی، ویندوز ۱۰ با حفظ مزیت‌ های ویندوز ۸، ویژگی‌ های از دست‌ رفته ویندوز ۷ را بازگردانده‌ است. ۱۰ ویژگی ویندوز ۱۰ که در ادامه مطلب آمده، در نتیجه بررسی‌ های دقیق به دست آمده است.

ویندوز ۱۰ در حال حاضر جدیدترین و آخرین سیستم عامل معرفی شده از سوی شرکت مایکروسافت بوده و هم اکنون بیش از ٣۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از این سیستم عامل استفاده می‌کنند. محصولاتی که وارد بازار می‌شوند، علی رغم آزمایش‌های بسیار، باز هم ممکن است دارای ایرادات و مشکلاتی باشند؛ آپدیت‌هایی که هر ماه برای سیستم عامل‌ها منتشر می‌شوند برای رفع همین مشکلات و ارائه قابلیت‌های جدید به کاربران طراحی شده‌اند.
در گذشته برای رفع هر ایراد جزئی در ویندوز یک آپدیت تهیه شده و مجموع آپدیت‌های آن دوره در دومین سه شنبه هر ماه میلادی منتشر می‌شدند و کاربران با نصب آپدیت‌های مختلف سیستم خود را به روز می‌کردند اما بعد از گذشت چند سال، تعداد آپدیت‌ها بسیار زیاد شده و نصب آن همه آپدیت به طور یک دفعه باعث بروز مشکلات متعددی می‌شد.
خوشبختانه سیستم به روز رسانی در ویندوز ۱۰ به طور کامل تغییر کرده است؛ مایکروسافت تصمیم گرفته تا آپدیت‌های ماهانه ویندوز را طوری طراحی کند که شامل تمامی آپدیت‌های قبلی شده و کاربر با نصب صرفاً یک یا چند بسته بتواند ویندوز خود را تا آخرین تاریخ به روز کند.

لینک دریافتی ویندوز ۱۰ برای شما به طور مستقیم از شرکت MICROSOFT  تهیه شده است و شما میتوانید از تنها وبسایت رسمی همکار MICROSOFT  در ایران ، به طور خاص به ویندوز کرک نشده دسترسی پیدا کنید و با استفاده از این نسخه از رفع ایرادهای جزئی آن نیز اطمینان حاصل نمایید…

بازدید کننده گرامی، جهت تهیه لایسنس اصلی و مادام العمر (اورجینال) این نسخه و فعالسازی و دانلود قانونی نسخه اصلی و بروز به طور مستقیم از مایکروسافت می توانید از بخش فروشگاه اقدام به ثبت سفارش و دریافت آنی محصولات نرم افزاری متنوع مایکروسافت نمایید:

http://microsoftlicense.com/fa

کلمات کلیدی:

فعال سازی ویندوز ۱۰ به روش اسکایپ – فعال سازی ویندوز ۱۰ با skype – نحوه فعال سازی ویندوز ۱۰ توسط اسکایپ – آموزش فعال سازی ویندوز ۱۰ به روش اسکایپ