خرید لایسنس اورجینال Visual Studio | لایسنس ویژوال استودیو ۲۰۲۲ اورجینال | لایسنس ویژوال استودیو | خرید ویژوال استودیو ۲۰۱۹

https://microsoftlicense.com/fa/image/cache/catalog/Original/Visual-Studio-Original-License-Key-1024x1024.JPG

Visual Studio یک مجموعه از برنامه‌هایی است که ارتباط بسیار نزدیک با هم دارند که مایکروسافت آن را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان برنامه‌های کاربردی اهدا نمود تا آنها را وادار نماید در محیطی توسعه یافته بر روی پلت فرم‌های ویندوز و دات نت به ساخت برنامه‌های خود بپردازند. Visual Studio می‌تواند برای نوشتن برنامه‌های کنسولی، ویندوزی، سرویس‌های ویندوز، برنامه‌های کاربردی موبایل، برنامه‌های کاربردی ASP.NET و سرویسهای وب ASP.NET بنا به انتخاب شما همراه با زبانهایی مانند #C++, C#, VB.NET, J استفاده شود. با Visual Studio واقعاً چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ در زیر تعدادی از کاربردهایی را که برای تولید آنها می‌توان از Visual Studio استفاده نمود معرفی گردیده‌اند: Console applications: این کاربرد برای اجرای خطوط دستور البته بدون محیط گرافیکی استفاده می‌شود که از این کاربرد برای برخی از ابزارهای کوچک یا برای اجرا شدن کدها توسط دیگر کاربردها استفاده می‌شود. این دستورها در خط فرمان اجرا می‌شود. به عنوان مثال خط فرمان مایکروسافت داس است.

Windows forms applications: برای برنامه‌های کاربردی ویندوزی که با استفاده از NET framework. نوشته می‌شوند.

Windows services: سرویس‌ها برنامه‌های کاربردی هستند که در پس زمینه ویندوز اجرا می‌شوند.

ASP.NET applications: ASP.NET:  یک تکنولوژی قدرتمند که برای طراحی و ساخت صفحات وب پویا استفاده می‌شود.

ASP.NET web services: ASP.NET: مدل سرویسهای وب را بطور کامل فراهم نموده تا شما به راحتی و با سرعت سرویسهای وب را تولید نمایید.

Windows Mobile applications: که می‌تواند بر روی ابزارهایی که شامل framework هستند مانند Pocket PCها و همچنین cell phonesهایی که پلت فرم Microsoft Smartphone بر روی آنها اجرا می‌شود، اجرا گردد.

MFC/ATL/Win32 applications: شما همچنان می‌توانید برنامه‌های سنتی MFC، ATL یا برنامه‌های Win32را با استفاده از ++C ایجاد نمایید. این برنامه‌های برای اجرا به NET framework. نیاز ندارند اما نمی‌توانند از مزایای NET framework. نیز بهره‌ای ببرند.

Visual Studio add-ins: شما می‌توانید از خود ویژوال استودیو برای ساخت توابعی جدید و قابل اضافه شدن به خود ویژوال استودیو استفاده نمایید.

کاربردهای دیگر: ویژوال استودیو همچنین شامل پروژه‌هایی برای توسعه برنامه‌های کاربردی شما، کار با databases، ساخت گزارشها و … می‌باشد.

جهت  کسب اطلاعات کامل در مورد انواع لایسنس، شرایط خرید، پشتیبانی و همچنین اطلاعات تکمیلی جهت انتخاب محصول  لطفا به بخش فروشگاه مراجعه کنید .

نحوه خرید به صورت آنلاین :

مراجعه به قسمت فروشگاه سایت شرکت و پرداخت آنلاین هزینه محصول و دریافت محصول در ایمیل (به همراه لینک دانلود نسخه رسمی) در کمتر از ۱۵ دقیقه(محصولاتی که به شکل بسته بندی (جعبه) ارایه می شوند در تهران و اصفهان از طریق تحویل در محل و در شهرستان ها بوسیله پست ویژه یکروزه (هوایی) به طور رایگان ارسال می گردند)

shop-microsoft1

ویرایش‌های ویژوال استودیو

visual-studio-icon-01

از نوامبر ۲۰۱۴ و در کنار مجموعه ویژوال استودیو ۲۰۱۳، نسخه Community نیز عرضه شد. این نسخه از ویژوال استودیو، محدودیت‌های Express را نداشته و با امکانات کامل عرضه می‌شود و جایگزین Visual Studio Express می‌باشد و برای تیم‌های نرم‌افزاری کوچک، پروژه‌های اپن سورس و کارهای تحقیقاتی و آموزشی رایگان است. آخرین محصول عرضه شده از این ویرایش، Visual Studio Community می‌باشد.

Visual Studio Express (ویرایش ویژه)

ویرایش ویژه، گونهٔ سبک شدهٔ VS است که به طور رایگان عرضه می‌شود. امکاناتی که در این نسخه ارایه می‌شود نسبت به سایر ویرایش‌ها کم‌تر است و نمی‌توان افزونه‌ای به IDE اضافه کرد. از جمله این که امکان برنامه‌نویسی برای موبایل، کامپایل ۶۴ بیتی، ابزار آفیس، اشکال زدایی ریموت و Class Designer وجود ندارد. ویژگی‌های شی گرا نیز کم‌تر شده است. نسخه‌های SQL و MSDN ویرایش ویژه، از نوع Full نیستند. زبان‌های تحت ویندوز و وب آن هم از نوع اکسپرس هستند. امکان استفاده از کریستال ریپورت نیز در آن موجود نیست.

Visual Studio Standard (ویرایش استاندارد)

ویرایش استاندارد نسبت به ویرایش قبلی قابلیت‌های بهتری دارد. این نسخه از کامپیلر ۶۴ بیتی، MSDN Full ،Full XML، ابزار خارجی و Class Designer پشتیبانی می‌کند. اما امکان برنامه‌نویسی برای موبایل (به جز نسخهٔ ۲۰۰۵) و آفیس در این ویرایش وجود ندارد. آیتم Server Explorer در ویرایش استاندارد قرار داده نشده و نسخهٔ SQL آن Express است.

Visual Studio Professional (ویرایش حرفهای)

ویرایش حرفه‌ای علاوه بر این که قابلیت‌های ویرایش استاندارد را دارد از SQL Server Developer Edition، Remote Debugging، برنامه‌نویسی موبایل، Crystal Report، Server Explorer و Full Setup Project برخوردار است. در نسخهٔ ۲۰۰۸، برنامه‌نویسی برای آفیس نیز در IDE گنجانده شده است. به طور کلی این ویرایش جز بهترین‌ها محسوب می‌شود.

Visual Studio Tools for Office (ویرایش آفیس)

این نسخه در حقیقت یک SDK است که به Visual Studio اضافه می‌شود تا امکان برنامه‌نویسی برای برنامه‌های آفیس شامل اکسل، ورد، InfoPath، Outlook و اکسس را فراهم آورد. ویژگی آن شبیه ویرایش استاندارد است با این تفاوت که از کامپایلر مخصوص پردازنده ۶۴ بیتی پشتیبانی نمی‌کند ولی در عوض از SQL Server Developer Edition بهره می‌گیرد. تنها زبان‌هایی که در VSTO کاربرد دارند: ویژوال بیسیک و ویژوال سی شارپ هستند.

Visual Studio Team System  (ویرایش مخصوص تیم نرمافزاری)

کامل‌ترین ویرایش ویژوال استادیو می‌باشد که به طور خلاصه VSTS نامیده می‌شود. VSTS تمام امکانات نسخهٔ حرفه‌ای را فراهم می‌آورد و علاوه بر آن از پردازنده های Itanium® هم پشتیبانی می‌کند. این ویرایش مخصوص گروه‌های توسعه دهنده نرم‌افزار است و ابزارهای ویژه‌ای در این راستا دارد. چهار ویرایش اصلی Team System عبارت اند از:

Architecture Edition

Database Edition

Development Edition

Test Edition

که در یک بستهٔ کلی با نام Team Suite گرد هم آمده‌اند. در VS 2010 نیز این نسخه‌ها درون Development Edition جای می‌گیرند.

مزایای استفاده از نسخه اصلی محصولات مایکروسافت:

۱٫پایداری بیشتر در مقایسه با نسخههای جعلی

۲٫امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات

۳٫امکان دریافت بهروز رسانی ها به صورت واقعی

۴٫پشتیبانی مایکروسافت 

۵٫امکان استفاده همیشگی از جواز ویندوز

۶٫دریافت نرم افزارهای کاربردی از مایکروسافت که نیاز به ویندوز اصل (Windows Genuine) دارند

۷٫توانایی تشخیص و عیب یابی به وسیله مرکز اعمال Action Center

۸٫بدون نیاز به تعویضهای مکرر سیستم عامل نسبت به نمونه کپی

۹٫ افزایش کارایی و سرعت رایانه

windows-orginal

،